KATEGORIE
CO JE NOVÉHO

Provod E-shopu na přelomu roku

Publikováno: 22.12.2019

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za přízeň v uplynulém roce. Přejeme pohodové vánoce a šťastný Nový rok 2020. Provoz E-shopu je o svátcích omezen, poslední výdej je 23.12 a expedice začíná 2.1.2020. Provozní doba prodejny je stejná. Objednávky a dotazy budou vyřizovány po tomto datu.

Detail novinky

Široký výběr čerpadel

Publikováno: 14.03.2019

Široký výběr čerpadel

V naší nabídce naleznete kvalitní, léty prověřená čerpadla a tlaková nádoby pro vodárny.

Detail novinky

Reklamace

Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky, to se nevstahuje na dodávku poškozenou přepravou, viz http://www.ppkteplodomova.cz/22-doprava a Obchodní podmínky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců.

Zboží, u kterého je výrobcem vyžadována odborná instalace proškolenou osobou nebo firmou (např. plynové a elektrické kotle, bojlery, krbové vložky a kamna s výměníkem apod.), je kupující povinen tuto odbornou instalaci zajistit a nechat potvrdit do záručního listu. V případě, že tak neučiní, záruka zaniká.

Reklamaci nám nahlaste osobně,poštou nebo na mail ppk.teplodomova@seznam.cz. Oznámení musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady, pokud je vhodno fotodokumentaci. V co nejkratší době Vás budeme kontaktovat o postupu vyřízení reklamace. Pokud nám reklamované zboží budete chtět poslat, je toto nutno písemně předeslat.

Reklamační protokol: ke stažení zde

Komíny | Tvorba internetových obchodů