KATEGORIE
CO JE NOVÉHO

Oznámení: provoz e-shopu na přelomu roku

Publikováno: 22.12.2018

Vážení zákazníci. Chci Vám poděkovat za přízeň, kterou jste nás, po celí uplynulí rok zahrnovali. Letošní rok je poslední výdej objednávek 21.12.2018. Po novém roce budou první objednávky vyřízeny 2.1.2019. Přeji klidné a pohodové svátky.¨ Peterka Aleš.

Detail novinky

Letní výbava pro Vaši zahradu s PPK Teplo domova Litomyšl

Publikováno: 12.06.2018

Letní výbava pro Vaši zahradu s PPK Teplo domova Litomyšl

V letním čase přicházíme s uceleným sortimentem pro závlahy zahrádek a Vašich trávníků. V naší nabídce naleznete nejen rychlospojky a postřikovací pistole, ale i trysky a zahradní sprchy.

Detail novinky

Reklamace

Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky, to se nevstahuje na dodávku poškozenou přepravou, viz http://www.ppkteplodomova.cz/22-doprava a Obchodní podmínky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců.

Zboží, u kterého je výrobcem vyžadována odborná instalace proškolenou osobou nebo firmou (např. plynové a elektrické kotle, bojlery, krbové vložky a kamna s výměníkem apod.), je kupující povinen tuto odbornou instalaci zajistit a nechat potvrdit do záručního listu. V případě, že tak neučiní, záruka zaniká.

Reklamaci nám nahlaste osobně,poštou nebo na mail ppk.teplodomova@seznam.cz. Oznámení musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady, pokud je vhodno fotodokumentaci. V co nejkratší době Vás budeme kontaktovat o postupu vyřízení reklamace. Pokud nám reklamované zboží budete chtět poslat, je toto nutno písemně předeslat.

Reklamační protokol: ke stažení zde

Komíny | Tvorba internetových obchodů