KATEGORIE
CO JE NOVÉHO

Provod E-shopu na přelomu roku

Publikováno: 22.12.2023

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům za přízeň v uplynulém roce. Přejeme pohodové vánoce a šťastný Nový rok 2024. Provoz E-shopu je o svátcích omezen, poslední výdej je 22.12 2023 a expedice začíná 2.1.2024. Provozní doba prodejny je stejná. Objednávky a dotazy budou vyřizovány po tomto datu.

Detail novinky

Jarní výbava pro Vaši zahradu s PPK Teplo domova Litomyšl

Publikováno: 12.06.2023

Jarní výbava pro Vaši zahradu s PPK Teplo domova Litomyšl

V Jarním čase přicházíme s uceleným sortimentem pro závlahy zahrádek a Vašich trávníků. V naší nabídce naleznete nejen rychlospojky a postřikovací pistole, ale i trysky a zahradní sprchy.

Detail novinky

Doprava, balné, odbytové náklady

Pro přepravu zásilek využíváme přepravní služby  

WEIIDO

a 

Zasíláme pouza po ČR. Na Slovensko nezasíláme.

Ceny dopravy:

-Balík do 30kg doprava, balné, odbytové náklady          250,  - 

(drobnosti, armatury, kouřovody, expanzomaty do 100l)

-Balík do 30kg nadrozmě

 (plechy po kamna...)                                                      380,-

-Paleta do 75kg                                                            1050,-

 (vany,sanita....)

-Paleta do 100kg                                                          1250,-

 (bojlery, pl. kotle, menší kamna, radiátory...)

-Paleta do 200kg                                                          2.050,-

 (kamna, krbové vložky, sporáky TP...)

-Paleta do 350kg                                                          2.650,-

 (kotle na tuhá paliva Slokov)

-Paleta do 600kg                                                          3.600,-

 (těžké kotle)

-U zboží, kde je v názvu "DOPRAVA ZDARMA"         zdarma

-Osobní odběr na provozovně                                     zdarma

-Způsoby dopravy nelze kombinovat. V případě objednávky více kůsů paletového zboží se cena přepravy násobí.

 

Formy úhrady:

-Dobírka balík do 30kg                                                      40,-

-Dobírka paleta                                                                150,-

Nepřijímají se platby kartou, dobírky pouze hotovost.

 (do této kategorie patří vše, co se nedá poslat balíkem do 30kg)

-Platba převodem na účet                                             zdarma

 (zboží je zasláno po přijetí platby)

-V hotovosti na provozovně                                           zdarma

Ceny jsou uvedeny v.č. DPH

Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost podmínkám převzetí zboží a mechanicky poškozené zboží řešte ihned při přijímání zásilky. Poku by ze strany přepravce došlo k odmítnutí povolení kontroly zboží při předávce, volejte +42077725022 nebo +420461612743, chráníte tím sebe.

6.4. U ,,Balíku do 50kg“

 Je zákazník povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho předávání a v případě mechanického poškození vyhotovit s přepravcem záznam o poškození zásilky a nechat si kopii, pokud možno nafotit poškození. Je li zásilka poškozena zákazník balík odmítne. Přepravce doručuje nazpět. Zákazník má právo na nový výrobek nebo odstoupení od smlouvy. Vždy, mechanické poškození zboží, nahlásí zákazník neprodleně prodávajícímu a to  telefonicky na linkách +420777250222 nebo +420461612743. Pokud je zboží v pořádku potvrdí zákazník přepravci předávací doklad, kterým zákazník stvrzuje že zboží přijal mechanicky nepoškozeno. Na pozdější reklamace mechanického rázu  nelze brát zřetel a budou zamítnuty. Na budoucí  mechanické poškození se nepohlíží jako na vadné plnění, neboť zákazník přijal zboží mechanicky nepoškozeno a za následné poškození zboží zákazníkem nenese prodávající odpovědnost.

6.5. U ,,Paletové přepravy“

    Je zboží doručováno většinou na paletách. Přepravce zboží doručuje na místo obvykle nákladním vozem se sklopnou plošinou paletovým vozíkem, proto je zákazník povinen zajistit odpovídající místo kde je technicky možné takovéto skládky zboží. Přepravce doručuje zboží pouze tam, kam je možno dovést paletový vozík. Zákazník je  povinen si zboží při předání od přepravce řádně převzít tz.: před přepravcem zboží rozbalit a prohlédnout, zejména sporáky na tuhá paliva, bojlery, kotle a další paletové zásilky, kde je riziko poškození přepravou, jestli nejsou přepravou mechanicky poškozeny. Pokud je zjištěno mechanické poškození výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen s přepravcem sepsat záznam o poškození zásilky, nechat si kopii a pokud možno pořídit fotodokumentaci. Při rozbalování si počínat tak, aby bylo možné zpětné zabalené v případě poškození. Je li zásilka poškozena zákazník odmítne převzetí zásilky. Přepravce veze zboží nazpět. Zákazník má právo na nový bezvadný výrobek, nebo odstoupení od smlouvy. Při nezávažných poškozeních se obě strany mohou domluvit na slevě, nutno sjednat ihned. Vždy, mechanické poškození zboží nahlásí zákazník neprodleně prodávajícímu telefonicky na linkách +420777250222 nebo +420461612743 a sepíše protokol o poškození. Pokud je zboží v pořádku potvrdí zákazník přepravci předávací doklad, kterým zákazník stvrzuje že zboží přijal mechanicky nepoškozeno. Na pozdější reklamace mechanického rázu a poškození nelze brát zřetel a budou zamítnuty. Na budoucí  mechanické poškození se nepohlíží jako na vadné plnění, neboť zákazník přijal zboží mechanicky nepoškozeno a za následné poškození zboží zákazníkem nenese prodávající odpovědnost.

Komíny | Tvorba internetových obchodů